Hakkımızda

Latince “estetik merkezi” anlamına gelen Esteticium, Antik Yunan ve Roma mimari ruhu ile günümüz modern mimari akımının sentezlenmesiyle tasarlanmıştır.


Esteticium, tıp alanındaki son gelişmeleri takip eder, Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı uluslararası yöntem ve tedavileri benimser, son teknolojiyle üretilmiş makineleri kullanan uzman kadrosuyla kişiye özel yaklaşım ve hizmetler sunar.


Sanatta ve yaşamda güzellik kavramını araştıran bilim dalı olan estetik, geçmişten günümüze insanlar için hep vazgeçilmez olmuştur. 21. yüzyıldaki “estetik anlayışı” ise gelişen teknoloji, tıptaki yenilikler ve değişen yaşam tarzı ile yadsınamayacak öneminin yanı sıra çok daha bilinçli ve kişiselleştirilmiş bir noktaya ulaşmıştır. Estetik algısı, öznel ve göreceli olduğu için kişiye özeldir. Esteticium, dinamik bir estetik ve tıp merkezidir. Alanında tecrübeli cerrahlarımız, medikal estetik uzmanlarımız, saç ekim uzmanlarımız ve bütün ekibimizle hastalarımızın sağlıklı yaşam, güzellik ve bakım alanlarındaki ihtiyaçlarını tespit ederek, koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesiyle hizmet veriyoruz.


Siz de Esteticium'un kişiye özel yaklaşım ve hizmetleriyle kıskandıran güzelliğinizi ortaya çıkarın.

MİSYONUMUZ

Çağdaş, kurumsal iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle sürekli kendini yenileyen, konusunda uzman ve nitelikli kadrolarla, insan haklarına saygılı, tıp kurallarına ve etik değerlere sıkı sıkıya bağlı bir şekilde misafirlerine en kaliteli ve en özel hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Estetik alanında işini en iyi yapan, en saygın, en fazla tercih edilen, en güvenilir referans kurum olmak.

ESTETICIUM MARKA DEĞERLERİ

ÖNCE İNSAN

ETİK DEĞERLERE BAĞLI

ŞEFFAF

ÖNCÜ

İNOVATİF

İNSANA YATIRIM

 

Neden Esteticium?

Siz de Esteticium'un kişiye özel yaklaşım ve hizmetleriyle kıskandıran güzelliğinizi ortaya çıkarın.

 

  • Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı uluslararası yöntem ve tedavileri benimseriz
  • Cihazlarımız en son teknolojiyle üretilmiştir
  • Uzman kadromuz daima size özel yaklaşım ve hizmet sunar

Tedavinize Hemen Başlayın

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut felis turpis, ultricies at nisl eget, feugiat rutrum mauris. Aenean sit amet pharetra turpis.

Etiam placerat nisi turpis, a ullamcorper nulla mattis sit amet. Phasellus nibh magna, rutrum eu erat non, facilisis finibus orci. Cras sit amet tincidunt velit.


HEMEN RANDEVU AL


Tedavinizle ilgili fotoğraf paylaşabilirsiniz. Dosya formatı JPG veya PNG olmalı ve 10MB'dan daha büyük olmamalıdır.

Yeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olun