MD Codes

MD Codes

MD Codes ,™ MD ASA™, MD DYNA Codes™, 20 yılı aşkın klinik deneyimin ardından Dr. de Maio tarafından geliştirilmiştir. MD Codes ™, tıbbi estetikte enjekte edilebilir maddelerin kullanımına rehberlik edecek basit, anlaşılır ve içten bir şekilde sunulan bir sistemdir.

MD Codes™, ilk olarak 2010 yılında Dr. de Maio tarafından tanıtılan bir teknik olan 8 noktalı germeden esinlenildi. İlk defa o zaman dolgu uygulamaları ; yüze hacim ve biçim vererek doğrudan ve dolaylı etkiler elde etmek amacıyla farklı enjeksiyon bölgelerini birleştirmek için geliştirilmişti. Amaç, iz bırakmayan ve kesik olmayan ameliyatsız bir yüz germe elde etmektir.

MD Codes 8 nokta

2015 yılında tasarlanan MD Codes ™, yüzdeki enjeksiyonları yönlendirmek için oluşturulan bir dizi hassas bölgedir. Anatomik bölgelere ayrılmış değişken sayıda enjeksiyon bölgesinden oluşur. Yüz için MD Codes ™, her kodun bir kombinasyonu ile gösterildiği 13 alana bölünmüştür :

Dr. de Maio, MD Codes ™ 'a özel terminoloji ve kalıplar sunarak, tedavi

planlarını standartlaştırabilip, hem doktorlara hem de hastalara güvenlik getirebilip insan yüzünün karmaşıklığını daha iyi anlayabilmiştir. Bu bağlamda Dr. De Maio’yu kendine rehber edinen Dermatoloji Doktoromuz Dr. Kiarash Asrafi öğrendiği tüm teknikleri kendi yöntemiyle Esteticium’da başarıyla gerçekleştirmektedir.

MD Codes ™ ile birlikte , Dr. de Maio, duygusal nitelikler kavramını da tanıtmıştır. De Maio, sadece bölgelere tedavi uygulamak yerine, hastalardan yüzlerinin bir elçisi olarak neye ulaşmak istediklerini tespit etmelerini ister. Duygusal nitelikler, dinlenme yüzlerinin çoğu zaman hastaların içlerinde nasıl hissettiğini yansıtmayan mesajları veya duyguları canlandırdığını öğretmiştir.

md codes özellikler

MD Codes™, hastaların içlerinde nasıl hissettiğini yansıtmayan mesajları veya duyguları yansıtmayı öğretmiştir. MD Codes ™ formülleri, doktorların bu duygusal özellikleri geliştirmelerine yardımcı olacak araçlar ve Temel-Kontur­-İyileştirme kavramını takip eden hastalar için sonuçlar sağlamıştır.

WhatsApp

Müşteri Destek