Meme Estetiği

Meme Estetiği


Meme estetiği uygulamalarıyla daha güzel bir görünüme kavuşur ve sosyal yaşamda kendinizi daha özgüvenli hissedersiniz.

Yaş alma, genetik özellikler, gebelik, emzirme, vücut ağırlığındaki değişiklikler ve menopoz gibi etkenlerle memeler değişime uğrayabilir.

Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme

Memeler, her zaman dişiliğin simgesi olarak görülmüştür. Vücutla uyumlu, dik ve diri memeler kadın güzelliğinin tamamlayıcısıdır ve kişilerin özgüvenini artırır.

Meme Büyütme

Meme Büyütme

Her iki memenin eşit hale getirilmesi veya hacminin artırılması için yapılan meme büyütme operasyonu tüm dünyada en yaygın estetik ameliyatlardan biridir.

Meme Küçültme

Meme Küçültme

Meme küçültme ameliyatının amacı, kişilerin eşit büyüklükte ve formda memelere sahip olmasını sağlamak, bu konudaki estetik kaygıları ortadan kaldırmak ve fiziksel şikayetleri çözümlemektir.

Meme Rekonstrüksiyon

Meme Rekonstrüksiyon

Meme rekonstrüksiyonu ameliyatları masteknomi ameliyatları sırasında da yapılabilir ve kişilerin meme kaybının etkilerini atlatabilmeleri için faydalı olabilir.

Tedavinize Hemen Başlayın

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut felis turpis, ultricies at nisl eget, feugiat rutrum mauris. Aenean sit amet pharetra turpis.

Etiam placerat nisi turpis, a ullamcorper nulla mattis sit amet. Phasellus nibh magna, rutrum eu erat non, facilisis finibus orci. Cras sit amet tincidunt velit.


HEMEN RANDEVU AL


Tedavinizle ilgili fotoğraf paylaşabilirsiniz. Dosya formatı JPG veya PNG olmalı ve 10MB'dan daha büyük olmamalıdır.

Yeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olun