Plastik Cerrahi

Plastik Cerrahi


Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, doğuştan gelen veya sonradan edinilmiş anomalilerin, görünüm ve fonksiyon bozukluklarının giderilmesine ve vücut görünümünün düzeltilmesini sağlayan bir cerrahi dalıdır.

Burun Estetiği

Burun Estetiği

Burun ameliyatları ülkemizde estetik ameliyatlar arasında en fazla tercih edilen ameliyatlardan biridir ve estetik hem de fonksiyonel amaçlarla yapılır.

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği

Cildimizin yıllar içinde elastikiyetini kaybetmesi sebebiyle, özellikle göz, ağız, çene, boyun, burun alın bölgesinde kırışmalar ve sarkmalar ortaya çıkabilir.

Meme Estetiği

Meme Estetiği

Meme estetiği uygulamalarıyla daha güzel bir görünüme kavuşur ve sosyal yaşamda kendinizi daha özgüvenli hissedersiniz.

Jinekomasti

Jinekomasti

Jinekomasti; erkekte kadın tipinde meme dokusu oluşmasıdır, yani erkeklerin göğüslerinin kadınsı bir hal almasıdır.

Liposuction

Liposuction

Liposuction, bölgesel olarak biriken yağların vücuttan uzaklaştırılması ve vücudun şekillendirilmesi amacıyla yapılan bir operasyondur.

Karın Germe

Karın Germe

Karın germe ameliyatında deri ve deri altı yağ dokusunun çıkarılması ve kasların sıkılaştırılması amaçlanır ve karın bölgesi sarkıklığında ciddi bir düzelme sağlayabilir.

Kol Germe

Kol Germe

Kol germe estetiği, deri fazlalığını çıkarma ve yağ alma gibi iki farklı teknik kullanılarak yapılır. Bu iki yöntem eğer kişi ihtiyaç duyuyorsa aynı anda da uygulanabilir.

Boyun Germe

Boyun Germe

Boyun germe, yüz ve boyun derisindeki bollaşma ve kırışıklıkların düzeltilerek yüzün gençleştirilmesini amaçlar.

Bacak Germe

Bacak Germe

Bu bölgedeki deri vücudun birçok bölgesindeki deriye göre daha incedir ve elastikiyeti daha azdır. Bu nedenle de cildimizde bollaşma genellikle ilk bu bölgede görülür.

Tedavinize Hemen Başlayın

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut felis turpis, ultricies at nisl eget, feugiat rutrum mauris. Aenean sit amet pharetra turpis.

Etiam placerat nisi turpis, a ullamcorper nulla mattis sit amet. Phasellus nibh magna, rutrum eu erat non, facilisis finibus orci. Cras sit amet tincidunt velit.


HEMEN RANDEVU AL


Tedavinizle ilgili fotoğraf paylaşabilirsiniz. Dosya formatı JPG veya PNG olmalı ve 10MB'dan daha büyük olmamalıdır.

Yeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olun