Yüz Estetiği

Yüz Estetiği


Cildimizin yıllar içinde elastikiyetini kaybetmesi sebebiyle, özellikle göz, ağız, çene, boyun, burun alın bölgesinde kırışmalar ve sarkmalar ortaya çıkabilir.

Dudak Estetiği

Dudak Estetiği

Dudaklar yüzün estetik güzelliğini tamamlayan en önemli parçalarından biridir. Burun gibi dudaklar da yüzün tam ortasında bulunmaları nedeniyle çok dikkat çekerler.

Yüz Germe

Yüz Germe

Yüz germe ameliyatının amacı yüz ve boyun derisindeki sarkıkları ve varsa çene altı yağlanmayı ortadan kaldırmaktır. Yüzün ve elmacık kemiklerinin bütün olarak gerilmesi için yapılır.

Alın Germe

Alın Germe

Alın germe ameliyatı, ilerleyen yaşla birlikte düşen kaşları ve bunlara bağlı olarak alın bölgesinde oluşan kırışıklıkları gidermek amacıyla yapılan bir uygulamadır.

Gamze Estetiği

Gamze Estetiği

Gamze estetiğine her geçen gün estetik ameliyatları arasında ilgi artmaktadır. Kişisel çekiciliğin, bazı kültürlerde sanşın göstergesi olan gamzelere sahip olmak çok kolay.

Kaş Kaldırma

Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma estetiği, hangi sebeple olursa olsun sarkan ve kişinin yüz ifadesini dolayısıyla sosyal hayatını etkileyen kaşların revize edilmesini amaçlar.

Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe kulak estetiği riskli bir uygulama değildir ve erişkinlerde de kepçe kulak düzeltme ameliyatının herhangi bir sakıncası yoktur.

Tedavinize Hemen Başlayın

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut felis turpis, ultricies at nisl eget, feugiat rutrum mauris. Aenean sit amet pharetra turpis.

Etiam placerat nisi turpis, a ullamcorper nulla mattis sit amet. Phasellus nibh magna, rutrum eu erat non, facilisis finibus orci. Cras sit amet tincidunt velit.


HEMEN RANDEVU AL


Tedavinizle ilgili fotoğraf paylaşabilirsiniz. Dosya formatı JPG veya PNG olmalı ve 10MB'dan daha büyük olmamalıdır.

Yeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olun